Lindas Leen dziesmu albuma "Ziemasskaņas" CD prezentācijā.
Dainuvīte Gertnere
Brīnišķīgs vakars burvīgā noskaņā (VIDEO)
 Šis stāsts aizsākās 2009.gada 16.oktobrī. Neilgi pirms tam mani uzmeklēja reklāmas aģentūras "Medūza" aģente un izteica piedāvājumu mūsu samojediņam Čikitai piedalīties dziedātājas Lindas Leen jaunā Ziemassvētku albuma fotosesijā.
 Ilgi nedomādami piekritām un kompānijā uzaicinājām arī Čikitas brālīti Dalī, jo kas var būt krāšņāks kā divi sammiji kopā? Ja nu vienīgi vēl kāds sammijs. :)
 16.oktobrī visi kopā devāmies uz Rūmenes muižu Kandavā, kurā bij paredzēta fotosesija. Rūmenes muiža ir 5-zvaigžņu viesnīcas Hotel Bergs lauku rezidence atpūtai un saviesīgiem pasākumiem ar pilna servisa apkalpošanu atbilstoši darījumu un lauku elegances vērtību cienošu cilvēku prasībām ekskluzīvā muižas noslēgtībā.
 Fotosesija noritēja nesteidzīga miera pārņemtā atmosfērā, kuras laikā mūsu baltie mīluļi ar prieku veica viņiem uzticēto lomu. Tā bija burvīga pēcpusdiena lauku muižas aristokrātiski nosvērtajā gaisotnē.
 Paldies Lindai Leen , reklāmas aģentūras "Medūza" darbiniekiem, kā arī Rūmenes muižas īpašniekiem par šo jauko iespēju. Paldies arī Kristapam un Dalī par kompānijas sastādīšanu mums.

Pārējās bildes šeit...

 Tālāk jau mēs ar nepacietību gaidījām kāds šis jaukais pasākums varētu izskatīties profesionāļu apstrādāts un veidots. Interesanti vai ne?
 Ikdienas steigā kaut kā pavisam bija piemirsies viss šis pasākums, kad pēkšņi, kā zibens spēriens no skaidrām debesīm, mūs pārsteidza ielūgums ierasties ar abiem baltajiem skaistuļiem Ziemassvētku dziesmu CD "Ziemasskaņas" prezentācijā Rīgā viesnīcā Grand Palace Hotel.
 Lieki piebilst, ka bijām patīkami satraukti saņemot šo ielūgumu. Daudz nedomājot 2. decembra vakarā posāmies ceļā.
 Ierodoties viesnīcā mūs sagaidīja sirsnīgi draudzīgā atmosfērā. Nedaudz apradām ar vidi un raisījās brīvas sarunas ar Lindu Leen un Renāru Kauperu. Paldies viņiem par šo iespēju vienkārši pabūt kopā.
 Pasākuma gaisotne uzjundīja atmiņas par seniem, mīļiem un baltiem bērnu dienu Ziemassvētkiem kopā ar Ziemassvētku vecīti pie eglītes. Balti pūkainie sammiji sajaukušies kopā ar balti vizošām sniega bumbiņām radīja neatkārtojamu svētku gaisotni. Karstvīns, piparkūkas un abu dziedātāju dziedātās dziesmas - burvīgi.

Pārējās bildes šeit... Publikācijas masu medijos:
Komentāri: 0
Email again:
Pievienot komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs: